top of page

mnemosline® jest owocem 50-letniej pracy zespołu wybitnego włoskiego neurologa, chirurga Profesora Francesco Ferro Milone oraz Profesora Adolfo Porro Głównego Specjalisty Geriatrii Państwowego Szpitala w Vicenzy, Profesora Franco Binda Specjalisty Geriatrii oraz Tullio Minelli Profesora Matematyki na Wydziale Fizyki Uniwersytetu w Padwie. Wieloletnie badania prowadzili m.in. w Państwowym Instytucie Alzheimera w Vicenzy z osobami chorymi na Alzheimera, depresję i z innymi problemami  neurodegeneracyjnymi. Urządzenie to zostało zaprojektowane głównie z myślą o problemach związanych z utratą pamięci u osób po 60-tym roku życia. U osób młodszych, oprócz oddziaływania na pamięć, urządzenie ma wpływ na samopoczucie oraz 
prawidłowy cykl dobowy.

 

Od kasku EEG mnemosline® do mnemosline® 2020
Pierwsze opatentowane  urządzenie medyczne mnemosline® składało się z specjalnego kasku EEG mnemosline® i programowanego indywidualnie urządzenia ze światłem SLI. Było systemem przeznaczonym zarówno do celów diagnostycznych, jak i terapeutycznych. Potrzebny był lekarz neurolog, którego obecność była niezbędna  podczas korzystania z urządzenia  kasku EEG mnemosline®. Lekarz  przy pomocy oprogramowania wykonywał spersonalizowaną kalibrację urządzenia medycznego mnemosline®, która pozwalała na  na używanie go tylko przez jedną osobę. Metoda ta okazała się szczególnie funkcjonalna  ale chcąc mieć produkt prostszy w użyciu i tańszy w fazie kalibracji (biorąc pod uwagę koszty EEG i koszty pracy lekarza) oraz dostępny dla większej liczby osób,  opracowano opatentowane urządzenie medyczny mnemosline® 2020.

Piersze  urządzenie mnemosline z EEG, obsługiwał neurolog. Przy pomocy oprogramowania wykonywał spersonalizowaną kalibrację urządzenia medycznego mnemosline, pozwalającego na używanie wyłącznie przez jedną osobę.

vlcsnap-2020-01-31-11h19m28s483-ANIMATIO

mnemosline® 2020 urządzenie zawiera mikrokomputer z oprogramowaniem, umożliwiającym natychmiastowe użycie. Unikalna terapia   stymulowania swiatlem  SLI dostępna i zalecana dla 99%  populacji.

mnemosline®2020  zostało wyposażone w mikrokomputer z oprogramowaniem z takim system światła pulsacyjnego SLI, który pozwala aby mogło korzystać z niego 99% populacji. 

Co więcej, zostało ono ulepszone dzięki specjalnym diodom LED nowej generacji, które w połączeniu z ultra-wydajnym akumulatorem litowym pozwalają na stosowanie go w wielu terapiach. Ponadto dostosowano go do najnowszych standardów europejskich. Dzięki firmie Telea Medical, która poprzez swoje dwudziestoletnie doświadczenie w dziedzinie urządzeń biomedycznych i wynalazcy Kwantowego Molekularnego Rezonansu  QMR udało się wytworzyć produkt technologicznie innowacyjny, skuteczny i  łatwy w obsłudze.

mnemosline® to urządzenie o najwyższej włoskiej jakości, odpowiadające zapotrzebowaniu na rehabilitację mózgów w dobie epoki cyfrowej, rosnącej liczby osób cierpiących na depresję, permanentny stres czy choroby neurodegeneracyjne. Jest odpowiedzią na rozwój zdolności do uczenia się w niekończącym się cyklu. mnemosline® udowadnia, że mamy szansę  pozytywnie wpływać na nasz mózg. Poprzez stymulowanie  fal mózgowych światłem SLI możemy działać na pamięć, łagodzić niekorzystne stany psychiczne oraz optymalizować nasze osiągnięcia i cele życiowe.
 

innovation logo 2020.png
image.png
bottom of page